Atribuită Cumpărare directă

Robineti instalatii sanitare - aviz sanitar

Număr anunț
DA36026278
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
PRESTCOM INSTAL SRL (CUI 14631150)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.136,12 RON
Data publicării
27.06.2024 13:52
Data finalizării
28.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.136,12 RON