Atribuită Cumpărare directă

Carne mezel

Număr anunț
DA34062950
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalau (CUI 4566372)
Furnizor / câștigător
FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI 4949971)
Cod CPV
15131000-5 · Conserve si produse din carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.227,50 RON
Valoare atribuită
2.227,50 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.227,50 RON

din 2.227,50 RON estimat