Atribuită
Cumpărare directă
AC PUNCTIE BIOPSIE PROSTATA 18/22 CM = OCT 2023 MS = FE 1940/19.09.2023 = S.3, POZ. 52
- Număr anunț
- DA34065385
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
- Cod CPV
- 33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.314,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.314,25 RON
- Data publicării
- 21.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 22.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.