Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere microbuz pentru transport elevi cu dizabilitati

Număr anunț
DA34065674
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
OVA TRAVEL SRL (CUI 22219665)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.575 RON
Valoare atribuită
8.575 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.575 RON

din 8.575 RON estimat