Atribuită
Cumpărare directă
Azot (N2) lichid 5.0 in vas Dewar
- Număr anunț
- DA34066621
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111800-3 · Azot lichid (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.537,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.537,92 RON
- Data publicării
- 21.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 25.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.