Atribuită Cumpărare directă

articole papetarie

Număr anunț
DA34066809
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
Furnizor / câștigător
TUDOR SRL (CUI 567251)
Cod CPV
37823500-8 · Hartie cretata si hartie artizanala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,63 RON
Valoare atribuită
175,63 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,63 RON

din 175,63 RON estimat