Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Star-Light ACT-12WIFI, Control WiFi, 3D Inverter, 12000 BTU, Functie inca

Număr anunț
DA36029142
Autoritate contractantă
Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.260,49 RON
Data publicării
27.06.2024 13:52
Data finalizării
28.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,49 RON