Atribuită Cumpărare directă

ESPUMISAN 100MG/ML X 30ML (SIMETHICONUM)

Număr anunț
DA34067058
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,95 RON
Valoare atribuită
118,95 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,95 RON

din 118,95 RON estimat