Atribuită Cumpărare directă

SERVICII CURATENIE

Număr anunț
DA34067394
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COM. MOSNITA NOUA (CUI 29107529)
Furnizor / câștigător
GEOVIOSEB UNIVERSAL S.R.L. (CUI 41938047)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.504,20 RON
Valoare atribuită
10.504,20 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.504,20 RON

din 10.504,20 RON estimat