Atribuită
Cumpărare directă
Laptop LENOVO IdeaPad 1 15AMN7, AMD Ryzen 3 7320U pana la 4.1GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 256GB, AMD
- Număr anunț
- DA34068096
- Autoritate contractantă
- Gradinita Speciala Cluj-Napoca (CUI 5473883)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,47 RON
- Data publicării
- 21.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 22.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.