Atribuită Cumpărare directă

DALI eficientizare energetica CLADIRE ADMINISTRATIVA-SEDIU CONSILIUL LOCAL CALMATUIU DE SUS

Număr anunț
DA34068724
Autoritate contractantă
COMUNA CALMATUIU DE SUS (PRIMARIA) (CUI 6853252)
Furnizor / câștigător
KDV PROJECT BUILDING S.R.L. (CUI 44861797)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91.300 RON
Valoare atribuită
91.300 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91.300 RON

din 91.300 RON estimat