Atribuită Anunț de participare

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului pentru gestionarea câinilor fără stăpân al Comunei Piscu, Județul Galați

Număr anunț
PC1002400
Autoritate contractantă
COMUNA PISCU (CONSILIUL LOCAL PISCU) (CUI 3127018)
Furnizor / câștigător
VETMEDAN SRL (CUI 15818629)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225.000 RON
Valoare atribuită
225.000 RON
Data publicării
06.07.2023 16:56
Anunț de atribuire
PCA1002425
Termen limită
24.07.2023 12:00
Documentație de atribuire
DF1184189

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VETMEDAN SRL CUI 15818629

Valoare atribuită

225.000 RON

din 225.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.