Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,1% sub estimat
Echipamente specifice laboratorului de analize si a unitatii de transfuzii sanguine
- Număr anunț
- CN1005536
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOPLUS MEDICAL SRL (CUI 4261939)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.071.528 RON
- Valoare atribuită
- 813.387 RON 24,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1013883
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 206-469603
- Documentație de atribuire
- DF1028523
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 1.071.528 RON Adjudecat: 813.387 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Analizator automat de VSH | 71.500 RON | Novaintermed S.R.L. | 71.500 RON |
| 2 | Autoclav de laborator | 516.000 RON | TEHNOPLUS MEDICAL S.R.L. | 404.996 RON ↓21,5% |
| 3 | Centrifuga eprubete | 16.040 RON | Anulat | — |
| 4 | Congelator pentru stocare produse sangvine | 49.248 RON | Elta 90 Medical Research SRL | 40.754 RON ↓17,2% |
| 5 | Dispozitiv pentru dezghetarea si incalzirea plasmei si a pungil… | 30.340 RON | — | |
| 6 | Hota microbiologica cu flux laminar | 160.400 RON | SAPACO 2000 S.A. | 179.800 RON |
| 7 | Incinta termostat | 42.600 RON | Anulat | — |
| 8 | Linie ELISA cu cititor si spalator de placa | 185.400 RON | NOVA GROUP INVESTMENT | 116.337 RON ↓37,3% |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNOPLUS MEDICAL SRL CUI RO 4261939
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
NOVA GROUP INVESTMENT SRL CUI RO 13986464
Valoare atribuită
813.387 RON
din 1.071.528 RON estimat
24,1%
Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 258.141 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.