Atribuită
Cumpărare directă
Servicii confectionat pasarele navale din lemn - 2 buc
- Număr anunț
- DA34069935
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- MOBINAL WOOD SRL (CUI 24421244)
- Cod CPV
- 50241000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a navelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.380 RON
- Valoare atribuită
- 2.380 RON
- Data publicării
- 21.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 25.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.