Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PIESE AUTO

Număr anunț
DA34069997
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
Furnizor / câștigător
INTER NT SERVICE SRL (CUI 10552150)
Cod CPV
42124100-5 · Piese pentru masini sau motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.506,46 RON
Valoare atribuită
2.506,46 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.506,46 RON

din 2.506,46 RON estimat