Atribuită Cumpărare directă

PACHET 4 SIM-URI CU SERVICII DE TELEFONIE MOBILA ( ACTIVARE NOUA ) +1 SIM GLOBAL 10+NS (PRELUNGIRE)

Număr anunț
DA34070961
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BALINT GABOR CATALINA COVASNA (CUI 13647867)
Furnizor / câștigător
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
Cod CPV
64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.666,40 RON
Valoare atribuită
5.666,40 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.666,40 RON

din 5.666,40 RON estimat