Atribuită Cumpărare directă

MEDICAMENTE - CIA CIOCANESTI

Număr anunț
DA34071766
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
ASH FARMA PLUS SRL (CUI 29449920)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
343,79 RON
Valoare atribuită
343,79 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

343,79 RON

din 343,79 RON estimat