Atribuită Cumpărare directă

Servicii de urmarire a comportarii in timp a constructiilor

Număr anunț
DA35996151
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
IOVAN SERVICII S.R.L. (CUI 48224940)
Cod CPV
71631300-3 · Servicii de inspectie tehnica a constructiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
265.000 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
28.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265.000 RON