Atribuită Cumpărare directă

99.99% Platinum Wire 0.25mm dia

Număr anunț
DA34072064
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI 9068280)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
14523000-3 · Minerale, metale pretioase conexe si produse asociate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.569,84 RON
Valoare atribuită
6.569,84 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.569,84 RON

din 6.569,84 RON estimat