Atribuită Cumpărare directă

Cartus Cerneala HP 305XL Tri-color Original și Cartus cerneala HP 305 XL 3YM62AE Black original

Număr anunț
DA34072266
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320,98 RON
Valoare atribuită
320,98 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320,98 RON

din 320,98 RON estimat