Atribuită Cumpărare directă

Kit de extractie Viral RNA+DNA Preparation Kit

Număr anunț
DA34072404
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITAR VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MARAMURES (CUI 3695123)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.860 RON
Valoare atribuită
5.860 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.860 RON

din 5.860 RON estimat