Atribuită Cumpărare directă

pieptde pui file congelat,pulpe pi superioare dezosate fara piele cogelate,ficat de pui congelat

Număr anunț
DA34072445
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PRICHINDEII VESELI HUEDIN (CUI 17966990)
Furnizor / câștigător
ONCOS TRANSILVANIA SRL (CUI 36001120)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
853,50 RON
Valoare atribuită
853,50 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

853,50 RON

din 853,50 RON estimat