Atribuită Cumpărare directă

TAXA PARTICIPARE APCI

Număr anunț
DA34072580
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
PROEVENTS & CONFERENCE SRL (CUI 17149202)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,11 RON
Valoare atribuită
294,11 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,11 RON

din 294,11 RON estimat