Atribuită Cumpărare directă

Otrava soareci

Număr anunț
DA34073220
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Cartof Tirgu Secuiesc (CUI 14829298)
Furnizor / câștigător
PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
Cod CPV
24456000-5 · Rodenticide (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314,60 RON
Valoare atribuită
314,60 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314,60 RON

din 314,60 RON estimat