Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare produse din carne pentru CSEIR
- Număr anunț
- DA34074177
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 2613893)
- Furnizor / câștigător
- THEBA COMP SRL (CUI 15973037)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.744,45 RON
- Valoare atribuită
- 5.744,45 RON
- Data publicării
- 22.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 26.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.