Atribuită Cumpărare directă

Reparatie set regulator - conform deviz 19618 din 20.08.2023

Număr anunț
DA34074261
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
Furnizor / câștigător
SCUBA TRIBE S.R.L. (CUI 38310149)
Cod CPV
37412200-1 · Echipament pentru scufundari si snorkeling (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.790,29 RON
Valoare atribuită
2.790,29 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.790,29 RON

din 2.790,29 RON estimat