Număr anunț
DA34076631
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33112000-8 · Echipament de imagistica ecografica, cu ultrasunete si Doppler (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,58 RON
Valoare atribuită
228,58 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,58 RON

din 228,58 RON estimat