Atribuită Cumpărare directă

BATERIE SCHELL CELIS SENZOR 9V LAVOAR CM

Număr anunț
DA34076773
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL" SATU MARE (CUI 17322817)
Furnizor / câștigător
ENERGY DRIP S.R.L. (CUI 41579555)
Cod CPV
42130000-9 · Robinete, vane si dispozitive similare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.528,74 RON
Valoare atribuită
3.528,74 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.528,74 RON

din 3.528,74 RON estimat