Atribuită
Cumpărare directă
GEL EKG FLAC X 260ML
- Număr anunț
- DA34077289
- Autoritate contractantă
- UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 33112000-8 · Echipament de imagistica ecografica, cu ultrasunete si Doppler (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 491,92 RON
- Valoare atribuită
- 491,92 RON
- Data publicării
- 22.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 27.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.