Atribuită Cumpărare directă

LOT I - MOTOCOASA CONFORM ADV 1383052/07.09.2023

Număr anunț
DA34077679
Autoritate contractantă
NUCLEARELECTRICA SERV S.R.L. (CUI 45374854)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI 13629275)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.141,18 RON
Valoare atribuită
6.141,18 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.141,18 RON

din 6.141,18 RON estimat