Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE MATERIALE

Număr anunț
DA34077719
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA I.G.DUCA PETROSANI (CUI 16171724)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI 15955022)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,10 RON
Valoare atribuită
383,10 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,10 RON

din 383,10 RON estimat