Atribuită Cumpărare directă

Pesmet din paine

Număr anunț
DA34077967
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
Furnizor / câștigător
PANEMAR MORARIT SI PANIFICATIE SRL (CUI 4844886)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,30 RON
Valoare atribuită
119,30 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,30 RON

din 119,30 RON estimat