Atribuită
Cumpărare directă
Set cartuse cerneala HP 912 CMYK 4-Pack 6ZC74AE
- Număr anunț
- DA34078698
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329,22 RON
- Valoare atribuită
- 329,22 RON
- Data publicării
- 22.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 25.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.