Atribuită Cumpărare directă

Executie lucrari " Reabilitare anexa Saliste de Beius, nr. 101

Număr anunț
DA34078889
Autoritate contractantă
COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
Furnizor / câștigător
KATAGOINA S.R.L. (CUI 45699880)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.790,68 RON
Valoare atribuită
69.790,68 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.790,68 RON

din 69.790,68 RON estimat