Atribuită
Cumpărare directă
BRANULE G18 = 450 BUC, G20 = 1200 BUC, G22 = 900 BUC, G24 = 800BUC
- Număr anunț
- DA34079405
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA OMNIA SRL (CUI 1275492)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.507,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.507,50 RON
- Data publicării
- 22.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 25.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.