Atribuită Cumpărare directă

Carne porc fara os(lucru),Pulpe pui superioare refrigerat

Număr anunț
DA34079815
Autoritate contractantă
COLEGIUL REFORMAT BACZKAMADARASI KIS GERGELY (CUI 14076580)
Furnizor / câștigător
ADRIANUS COM SRL (CUI 19140820)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,17 RON
Valoare atribuită
295,17 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295,17 RON

din 295,17 RON estimat