Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE ARTICOLE DE PAPETARIE SI DIN HARTIE, ARTICOLE SI ACCESORII DE BIROU PROIECT ID 150110

Număr anunț
DA34080096
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA IASI (CUI 11390065)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.436,85 RON
Valoare atribuită
1.436,85 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.436,85 RON

din 1.436,85 RON estimat