Atribuită Cumpărare directă

SERVICII CAZARE perioada 25-29.09.2023

Număr anunț
DA34080534
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.178,37 RON
Valoare atribuită
2.178,37 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.178,37 RON

din 2.178,37 RON estimat