Număr anunț
DA34080750
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ion Mincu (CUI 4297894)
Furnizor / câștigător
ATLANTIC LOGISTIC CONCEPT S.R.L. (CUI 43286659)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,40 RON
Valoare atribuită
303,40 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,40 RON

din 303,40 RON estimat