Atribuită Cumpărare directă

REVOLADE 25mg x 28 CPR. - ELTROMBOPAG

Număr anunț
DA34080841
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.570,10 RON
Valoare atribuită
15.570,10 RON
Data publicării
22.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.570,10 RON

din 15.570,10 RON estimat