Atribuită Cumpărare directă

Apa Aqua Carpatica

Număr anunț
DA36030723
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU (CUI 18081199)
Furnizor / câștigător
CRINEMIL SRL (CUI 15195997)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
877,43 RON
Data publicării
27.06.2024 13:52
Data finalizării
28.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,43 RON