Atribuită
Cumpărare directă
Tableta Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022), Octa-Core, 10.4", 64GB, 4GB RAM, Wi-Fi, Angora Blue
- Număr anunț
- DA34081530
- Autoritate contractantă
- COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
- Furnizor / câștigător
- ADRALI SERVICES SRL (CUI 23681084)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.231 RON
- Valoare atribuită
- 1.231 RON
- Data publicării
- 24.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 25.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.