Atribuită Cumpărare directă

radiator hidrostat pentu automotoarele Desiro - Depou BC

Număr anunț
DA34081696
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
BEHR ROMANIA S.R.L. (CUI 48542707)
Cod CPV
34631000-9 · Piese pentru locomotive sau material rulant (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.750 RON
Valoare atribuită
36.750 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.750 RON

din 36.750 RON estimat