Atribuită Cumpărare directă

Campuri sterile din tifon, unica folosinta 45/45, 5 buc/pachet

Număr anunț
DA34082273
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
PHARMA CARE S.R.L. (CUI 44127538)
Cod CPV
33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.975 RON
Valoare atribuită
49.975 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.975 RON

din 49.975 RON estimat