Atribuită Cumpărare directă

SSD Samsung 870 EVO 1TB SATA III 2.5inch SSD 560MB/s read 530MB/s write

Număr anunț
DA34082473
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30234500-3 · Suporturi de stocare cu memorie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.647 RON
Valoare atribuită
2.647 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.647 RON

din 2.647 RON estimat