Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE BIROTICA

Număr anunț
DA34082901
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LAPUS (CUI 18847416)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
877,20 RON
Valoare atribuită
877,20 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,20 RON

din 877,20 RON estimat