Atribuită Cumpărare directă

Lada frigorifica portabila auto Biobase CR-19, 19 l

Număr anunț
DA34083889
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA GORJ (CUI 4448059)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,28 RON
Valoare atribuită
880,28 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,28 RON

din 880,28 RON estimat