Atribuită Cumpărare directă

XILINA 1 % X 5 fiole LIDOCAINUM

Număr anunț
DA34084218
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat