Atribuită Cumpărare directă

Curs Urbanism și autorizarea construcțiilor în contextul legislației specifice și conexe

Număr anunț
DA34086377
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.059,26 RON
Valoare atribuită
11.059,26 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.059,26 RON

din 11.059,26 RON estimat