Atribuită Cumpărare directă

SISTEM DE DRENAJ CU BURDUF = OCT 2023 MS = FE 1940/19.09.2023 = S.55, POZ. 981-983

Număr anunț
DA34086642
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
44163112-8 · Sisteme de drenaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.930 RON
Valoare atribuită
1.930 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
25.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.930 RON

din 1.930 RON estimat